Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70
search
Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 550 mm, 600 W, černý - W117-1210-550-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W117-1210-550-2600-70
Výška:
1210 mm
Barva:
Šířka:
550 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 550 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1210 mm
Šířka: 550 mm
Hloubka: 150 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných prutů: 21
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Včetně: závěsy, montážní sada a uzávěrky
Funkce radiátoru:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje uzamknutí regulátoru ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
550 mm
Výška
1210 mm
Hloubka
150 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W117-1210-550-2600-70
1210 mm
550 mm
600 W
Šířka - 550 mm - ()