Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70
search
Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70 Mexen Pluton topný radiátor 800 x 600 mm, 476 W, černý - W106-0800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-0800-600-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
476 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 56 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černý RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,67 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 476 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
40 mm
476 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 56 cm
Připojení
Střední , Spodní
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-0800-600-00-70
800 mm
600 mm
476 W
Šířka - 600 mm - ()