Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20
search
Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20 Mexen Pluton koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 726 W, bílý - W106-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
726 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 56 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,92 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 726 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ horní a dolní z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací šrouby a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
726 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 56 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
726 W
Šířka - 600 mm - ()