Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70
search
Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70 Mexen Pluton radiátor koupelnový 1450 x 600 mm, 835 W, černý - W106-1450-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1450-600-00-70
Výška:
1450 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
835 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1450 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Rozteč připojení:
- 56 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,84 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 835 W
Připojení:
- 2xG ½” středové
- 4xG ½” z horní i dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1450 mm
Hloubka
40 mm
835 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 56 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W106-1450-600-00-70
1450 mm
600 mm
835 W
Šířka - 600 mm - ()