Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20
search
Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20 Mexen Apollo koupelnový radiátor 1210 x 650 mm, 716 W, bílý - W117-1210-650-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-1210-650-00-20
Výška:
1210 mm
Barva:
Šířka:
650 mm
Tepelný výkon:
716 W
Šířka - 650 mm - ()
Výška - 1210 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1210 mm
Šířka: 650 mm
Hloubka: 150 mm
Rozteč připojení: 62 cm
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,18 kg
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 716 W
Přípojky:
- 4xG ½” z horní i dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
650 mm
Výška
1210 mm
Hloubka
150 mm
Tepelný výkon
716 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
62 cm
Připojení
Spodní
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W117-1210-650-00-20
1210 mm
650 mm
716 W
Šířka - 650 mm - ()
Výška - 1210 mm - ()