Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny s časovačem, bílý - W9601-100T-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Ventilátor do koupelny Mexen AXS 100 s časovačem v bílé barvě je dokonalým spojením funkčnosti a moderního designu. Průměr 100 mm a průtok vzduchu do 95 m3/h zajišťují účinnou ventilaci. Nízká spotřeba energie (12 W) a tichá hladina hluku (34 dB) zaručují pohodlí při používání. Vybaven časovačem, zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, Mexen AXS 100 nabízí dlouhou životnost a možnost montáže v libovolné poloze. Stupeň ochrany IPX4 zajišťuje bezpečné použití ve vlhkých místnostech.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální odběr energie: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,07%
Časovač Časovač
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-100T-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()