Mexen AXR 100 ventilátor do koupelny s pohybovým senzorem, časovač, bílý - W9602-100S-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Snímač pohybu Snímač pohybu
Index:
W9602-100S-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXR 100 je vysoce výkonný ventilátor do koupelny vybavený pohybovým senzorem a časovačem. Zajišťuje maximální průtok vzduchu na úrovni 95 m3/h s nízkým příkonem 12 W. Díky tichým kuličkovým ložiskům pracuje efektivně a dlouho. Má zpětnou klapku, která zabraňuje zpětnému toku vzduchu, a možnost montáže na stěnu nebo strop. Ideální pro moderní koupelny, zajišťuje účinné větrání a komfort používání díky automatickému spuštění při detekci pohybu.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální příkon: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka bránící zpětnému toku vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 160 mm
C - 89 mm
D - 32 mm
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
20,06%
Časovač Časovač
Snímač pohybu Snímač pohybu
Index:
W9602-100S-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()