Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20
search
Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20 Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20 Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20 Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20 Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W, bílý - W950-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Regulace teploty Regulace teploty
Suchá ochrana Suchá ochrana
Index:
W950-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D elektrický ohřívač 300 W v bílé barvě je zařízení s topným výkonem 300 W a provozním napětím 230V/50 Hz. S celkovou délkou 463 mm a topným elementem o délce 380 mm je pohodlný k instalaci díky připojovacímu kabelu 1,5 m. Disponuje závitem G 1/2" a stupněm ochrany IP44. LED dioda indikuje provozní režim, a další ochrana proti provozu na "sucho" a 9stupňová regulace teploty od 7°C do 35°C zvyšují komfort a bezpečnost použití.
Technické údaje:
Celková délka: 463 mm
Délka topného elementu: 380 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu na "sucho"
9stupňová regulace teploty v rozsahu od 7°C do 35°C
K správnému fungování vyžaduje ohřívač naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody například s glykol
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Regulace teploty
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Suchá ochrana Suchá ochrana
Index:
W950-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()