Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70
search
Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70 Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70 Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70 Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70 Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá - W950-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W950-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D elektrická topná tyč 300 W, černá, nabízí mnoho výhod. Díky topnému výkonu 300 W zajišťuje efektivní vytápění. LED diody indikující režim činnosti a dodatečné zabezpečení proti chodu na sucho zvyšují bezpečnost použití. Délka topného prvku je 380 mm a celková délka je 463 mm. Vysoký stupeň ochrany IP44 a 9-stupňová regulace teploty od 7°C do 35°C činí zařízení velmi univerzálním. Černá barva dodává eleganci.
Technické údaje:
Technické údaje:
Celková délka: 463 mm
Délka topného prvku: 380 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim činnosti
Další zabezpečení proti chodu "na sucho"
9-stupňová regulace teploty v rozsahu od 7°C do 35°C
Topná tyč pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W950-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()