Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70
search
Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70 Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý - W950-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W950-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D elektrický ohřívač 900 W, černý, je výkonný topný element o výkonu 900 W. Produkt nabízí 9stupňovou regulaci teploty v rozsahu od 7°C do 35°C a dodatečnou ochranu proti práci 'nasucho'. Estetická černá barva a LED indikátor režimu práce zvyšují komfort používání. Délka topného tělesa je 800 mm a celková délka činí 883 mm. Napájení 230V/50 Hz a připojovací kabel o délce 1,5 m činí tento produkt pohodlným a bezpečným pro každodenní použití.
Technické údaje:
Celková délka: 883 mm
Délka topného elementu: 800 mm
Barva: Černá
Výkon topení: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda ukazující režim práce
Další ochrana proti práci "nasucho"
9stupňová regulace teploty v rozmezí od 7°C do 35°C
K správné funkci topného tělesa je nutné naplnit radiátor vodou nebo směsí vody, např. s glykolom
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W950-0900-70
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()