Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20
search
Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20 Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá - W950-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W950-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D elektrické topné těleso 900 W, bílá je skvělé řešení pro vaši koupelnu. Vyznačuje se vysokým topným výkonem 900 W a provozním napětím 230V/50 Hz, což zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Má celkovou délku 883 mm a délku topného prvku 800 mm, což ji činí velmi účinnou. Díky bílé barvě se těleso perfektně hodí do každého interiéru. Další výhody zahrnují LED diodu indikující provozní režim, 9stupňovou regulaci teploty a ochranu proti provozu na „sucho“.
Technické údaje:
Celková délka: 883 mm
Délka topného prvku: 800 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
LED dioda indikující provozní režim
Dodatečná ochrana proti provozu na „sucho“
9stupňová regulace teploty v rozmezí od 7°C do 35°C
K správné funkci topného tělesa je třeba naplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W950-0900-20
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()