Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20 Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé - W951-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W951-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-O elektrické topné těleso 600 W, bílé je výkonné a všestranné topné zařízení. Vybaveno LED diodou ukazující pracovní režim a ochranou proti chodu na sucho, zajišťuje bezpečné používání. Topné těleso má výkon 600 W a umožňuje regulaci teploty s přesností na 5°C v rozsahu 45°C-65°C (režim Sensitive) a možnost sušení ve vybrané časové škále (režim Comfort). Délka topného elementu je 540 mm, celková délka je 616 mm. Stupeň ochrany je IP44 a připojovací kabel má 1,5 m.
Technické údaje:
Celková délka: 616 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda ukazující pracovní režim
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 45°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v zvolené časové škále
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W951-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()