Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70
search
Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70 Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé - W951-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W951-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-O elektrické topné těleso 900 W, černé je zařízení kombinující moderní design s vysokou funkčností. S výkonem 900 W a provozním napětím 230V/50 Hz zajišťuje efektivní vytápění. Má připojovací kabel o délce 1,5 m a závit G 1/2". Stupeň ochrany IP44 a dodatečná ochrana proti provozu na sucho zaručují bezpečné používání. Funkce jako nastavení teploty s přesností na 5°C, možnost sušení a signalizace alarmových stavů zaručují pohodlí a bezpečnost.
Technické údaje:
Celková délka: 826 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující provozní režim
Dodatečná ochrana proti provozu na sucho
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozsahu 45°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvoleném časovém rozsahu
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W951-0900-70
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()