Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20
search
Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20 Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20 Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20 Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20 Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá - W955-0900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W955-0900-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D22 topné těleso 900 W, bílá poskytuje efektivní topný výkon 900 W při napětí 230V/50 Hz. S celkovou délkou 824 mm a topným prvkem 750 mm je ideální pro většinu místností. Disponuje funkcemi jako Sensitive pro přesné nastavení teploty, režim Comfort s možností sušení, úsporný režim ECO a Anti-frost chránící před zamrznutím. Navíc je vybaven LED diodou indikující provozní režim a ochranou proti provozu "nasucho".
Technické údaje:
Celková délka: 824 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Bílá
Výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
LED dioda indikující režim provozu
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Pro správnou funkci je třeba, aby bylo topné těleso naplněno vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové ose
- ECO šetření energie umožněním nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W955-0900-20
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()