Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70
search
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 900 W, černá - W955-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W955-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D22 je černé elektrické topné těleso s výkonem 900 W, zajišťující efektivní vytápění. Jeho celková délka činí 824 mm a délka topného prvku 750 mm. Napájeno proudem o napětí 230V/50 Hz. Vybaveno přívodním kabelem o délce 1,5 m a závitem G 1/2". Stupeň ochrany IP44 a dioda LED indikující režim provozu zajišťují bezpečnost používání. Obsahuje funkce jako Sensitive, Comfort, ECO a Anti-frost, které umožňují přesné a úsporné řízení teploty.
Technické údaje:
Celková délka: 824 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Bílá
Tepelný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
Dioda LED indikující režim provozu
Dodatečná ochrana proti chodu "sucho"
Pro správnou funkci je topné těleso nutné vyplnit vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném hodinovém rozsahu
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana před zamrznutím média v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W955-0900-70
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()