Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20
search
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, bílá - W955-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W955-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W v bílé barvě je vynikající řešení pro vytápění. S výkonem 300 W a provozním napětím 230V/50 Hz zajišťuje efektivní provoz na celkové délce 384 mm. Vestavěná LED dioda indikuje režim práce a přídavná ochrana proti provozu na sucho zvyšuje bezpečnost používání. Funkce jako Sensitive, Comfort, ECO a Anti-frost umožňují přesné nastavení teploty a úsporu energie, zajišťují komfort a ochranu proti zamrznutí.
Technické údaje:
Celková délka: 384 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Bílá
Výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim práce
Přídavná ochrana proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v rámci vybrané hodinové škály
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana média před zamrznutím při poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
ECO
Proti mrazu
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W955-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()