Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, černé - W955-0300-70
search
Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, černé - W955-0300-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, černé - W955-0300-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, černé - W955-0300-70 Mexen FA-D22 elektrické topné těleso 300 W, černé - W955-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W955-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-D22 je černé elektrické topné těleso o výkonu 300 W, ideální pro různá použití. Celková délka je 384 mm a délka topného prvku je 310 mm. Produkt pracuje na napětí 230V/50 Hz a má připojovací kabel o délce 1,5 m. Závit topného tělesa je G 1/2", stupeň ochrany IP44. Vybaveno LED diodou indikující provozní režim a dodatečnou ochranou proti chodu naprázdno. Funkce jako Sensitive, Comfort, ECO a Anti-frost zajišťují přesné nastavení teploty, úsporu energie a ochranu proti zamrznutí.
Technické údaje:
Celková délka: 384 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED dioda indikující režim provozu
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí média v případě poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W955-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()