Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70
search
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé - W953-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W953-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-fi, 600 W, černé je moderní řešení pro ohřev vašeho domova. Díky výkonu 600 W a funkci Wi-Fi umožňuje dálkové ovládání pomocí aplikace na smartphonu. Má LED displej, který ukazuje provozní režim, a další ochranu proti provozu nasucho. Různé režimy, jako ECO, Comfort nebo Anti-frost, umožňují přesné nastavení teploty a úsporu energie. Stupeň ochrany IP44 zajišťuje trvanlivost a bezpečnost při používání.
Technické údaje:
Celková délka: 629 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim provozu
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Pro správnou funkci topení je třeba topení naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty v určeném čase
- Smart umožňuje nastavení týdenního harmonogramu práce topení
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana před zamrznutím při poklesu teploty pod 7°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Proti mrazu
ECO
Wi-Fi
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W953-0600-70
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()