Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70
search
Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70 Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70 Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70 Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70 Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-fi, 300 W, černý - W953-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W953-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-F elektrický ohřívač s Wi-Fi, 300 W, černý nabízí řadu výhod. Díky topnému výkonu 300 W a provoznímu napětí 230V/50 Hz zajišťuje efektivní ohřev. LED displej ukazuje režim provozu a funkce Sensitive umožňuje přesné nastavení teploty od 30°C do 70°C. Režim Comfort dovoluje sušení a Smart umožňuje týdenní pracovní harmonogram. Funkce ECO šetří energii a Anti-frost chrání proti zamrznutí pod 7°C. Vzdálené ovládání prostřednictvím aplikace umožňuje funkce Wi-Fi.
Technické údaje:
Celková délka: 399 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit ohřívače: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Ohřívač pro správné fungování vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce ohřívače:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v vybraném časovém rozvrhu
- Smart umožňuje nastavení týdenního pracovního harmonogramu ohřívače
- ECO šetří energii možností nastavení pevné teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí média v případě poklesu teploty pod 7°C
- Wi-Fi umožňuje ovládání ohřívače prostřednictvím aplikace nainstalované na smartphonu nebo tabletu
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W953-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()