Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70
search
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70 Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé - W953-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W953-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-F elektrické topné těleso s Wi-Fi, 900 W, černé nabízí přesnou regulaci teploty (30°C-70°C) díky funkci Sensitive. Komfort zajišťuje možnost sušení, zatímco režim Smart umožňuje týdenní harmonogram provozu. Funkce ECO šetří energii udržováním stálé teploty do 50°C a Anti-frost chrání před zmrznutím pod 7°C. Zařízení lze ovládat pomocí aplikace na smartphonu nebo tabletu. Je vybaven LED displejem, má délku 839 mm a IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 839 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Barva: Černá
Tepelný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň krytí: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Dodatečná ochrana před prací na "suche"
Topné těleso vyžaduje pro správnou funkci naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané časové škále
- Smart umožňuje nastavení týdenního harmonogramu provozu tělesa
- ECO úspora energie pomocí možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana média před zamrznutím při poklesu teploty pod 7°C
- W-Fi umožňuje ovládání tělesa prostřednictvím aplikace nainstalované na smartphonu nebo tabletu
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W953-0900-70
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()