Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20
search
Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20 Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20 Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20 Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20 Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá - W953-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W953-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-F elektrická ohřívač s Wi-fi, 600 W, bílá je inovativní topné zařízení o celkové délce 629 mm a délce topného tělesa 540 mm. Díky výkonu 600 W a provoznímu napětí 230V/50 Hz zajišťuje efektivní vytápění. Vestavěný LED displej, pracovní funkce jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost a možnost ovládání přes Wi-Fi činí tento produkt velmi pohodlným a energeticky úsporným. Ohřívač má přídavnou ochranu proti provozu na sucho a stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 629 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit ohřívače: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Přídavná ochrana proti provozu "na sucho"
Pro správnou funkci vyžaduje ohřívač naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce ohřívače:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort zahrnuje možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané časové škále
- Smart poskytuje možnost nastavení týdenního plánu práce ohřívače
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
- Anti-frost ochrana média proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
- W-Fi umožňuje ovládání ohřívače prostřednictvím aplikace nainstalované na smartphonu nebo tabletu
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W953-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()