Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, bílý - W105-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
534 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Uran je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm ideální pro každou koupelnu. Díky výkonu 534 W zajišťuje efektivní vytápění. Produkt je vyroben z vysoce kvalitní oceli, natřený bílou barvou RAL 9016, odolný proti korozi. Radiátor má univerzální přípojky: 2xG ½″ střední a 4xG ½″ z horní i spodní strany, což usnadňuje montáž. Může být používán při max. pracovním tlaku 0,4 Mpa a teplotě 95 °C. V balení najdete všechny prvky pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 10,54 kg
Kapacita: 5,1 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 534 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany, vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
534 W
Uživatelská příručka
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
534 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()