Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, bílý - W105-1200-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
623 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Uran je ideálním řešením pro každého, kdo si cení funkčnosti a elegance. S výškou 1200 mm a šířkou 600 mm poskytuje topný výkon 623 W při teplotním rozdílu 75/65/20 °C, což zajistí, že vaše koupelna bude vždy teplá. Bílá barva RAL 9016 se skvěle hodí k modernímu designu interiérů. Vyroben z oceli, má vysokou odolnost vůči korozi a trvanlivost, díky čemuž poslouží po dlouhá léta. Produkt nabízí různé možnosti připojení a možnost montáže topné tyče, což zvyšuje jeho všestrannost. Jeho vysoká kvalita a trvanlivý nátěr z něj činí odolný vůči ohni (reakce na oheň: A1) a dobře snáší maximální pracovní teplotu do 95 °C a maximální pracovní tlak 0,4 Mpa. V balení jsou závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,36 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 623 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
623 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-20
1200 mm
600 mm
623 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()