Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, zlatý - W105-1200-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
485 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Uran koupelnový radiátor je stylové a funkční řešení pro vaši koupelnu. Díky výšce 1200 mm a šířce 600 mm se skvěle hodí i do menších prostor. Zlatý povrch přidává eleganci, ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost. Tepelný výkon 492 W účinně vytopí místnost. Možnost spodního nebo středového připojení a instalace topného tělesa zvyšuje flexibilitu použití. Navíc, odolnost vůči korozi zaručuje dlouhou životnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 12,36 kg
Kapacita: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 492 W
Přípojka:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní i dolní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
485 W
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-50
1200 mm
600 mm
485 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()