Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, černý - W105-0800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-70
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Uran je stylový a funkční koupelnový radiátor s rozměry 800 x 600 mm a topným výkonem 425 W. Vyroben z odolné oceli a pokrytý vysoce kvalitním lakem odolným vůči korozi, dokonale zapadne do moderních interiérů. Černá barva RAL 9005 mu dodává elegantní vzhled. Umožňuje flexibilní připojení díky 2xG ½'' připojením a montáži topného tělesa. Pracuje bezpečně při teplotě do 95 °C a maximálním tlaku 0,4 Mpa. Produkt obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství v sadě.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,60 kg
Objem: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 425 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Součástí: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
425 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-70
800 mm
600 mm
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()