Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 336 W, chrom - W105-0800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-01
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
331 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran koupelnový radiátor spojuje moderní design s vysokou funkčností. Díky rozměrům 800 x 600 mm a tepelnému výkonu 336 W je ideální pro různé prostory. Vyroben z chromované oceli, nabízí odolnost vůči korozi a trvalý lakový povlak. Díky širokým možnostem připojení, včetně 2xG ½″ a možnosti instalace topného tělesa, tento radiátor zajišťuje flexibilitu instalace. Maximální provozní teplota je 95 °C a pracovní tlak až do 0,4 Mpa. V kompletu jsou obsaženy potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,60 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 336 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
331 W , 336 W
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-01
800 mm
600 mm
331 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()