Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 492 W, chrom - W105-1200-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
492 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran je elegantní koupelnový radiátor s impozantními rozměry 1200 x 600 mm a výkonem 492 W, dokončený ve stylovém chromovaném provedení. Vyroben z odolné oceli, odolný vůči korozi díky vysoce kvalitní lakované povrchové úpravě. Radiátor nabízí flexibilitu díky dolní a středové rozteči připojení a možnosti instalace topné tyče. Přizpůsoben pro provoz v vysoké teplotě až do 95°C a tlaku až 0,4 Mpa. V balení se nacházejí nezbytné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,36 kg
Objem: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 492 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a spodku na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
492 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-01
1200 mm
600 mm
492 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()