Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, bílý - W105-0800-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
364 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Uran je moderní koupelnový radiátor, který se vyznačuje výjimečnou funkčností a elegantním designem. Měří 800 mm na výšku a 500 mm na šířku, perfektně zapadá do každého prostoru. Vyroben z odolné oceli, v bílé barvě (RAL 9016), představuje nadčasové řešení. Tepelný výkon 364 W a vysoká odolnost vůči korozi a pracovní teplota až 95 °C zajišťují spolehlivost po mnoho let. Praktické rozteče připojení a možnost montáže topného tělesa zvyšují jeho univerzálnost. Ideální volba pro moderní koupelny.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,34 kg
Objem: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 364 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zeshora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný povlak odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
364 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-20
800 mm
500 mm
364 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()