Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 364 W, antracit - W105-0800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
364 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Koupelnový radiátor Mexen Uran je ideální volbou pro ty, kteří si cení funkčnosti a elegantního designu. Díky rozměrům 800 x 500 mm umožňuje efektivní vytápění s výkonem 364 W při 75/65/20 °C. Díky konstrukci z oceli a černému, korozi odolnému laku, je odolný a stylový. Pracovní teplota dosahuje až 95 °C a maximální pracovní tlak je 0,4 Mpa. Radiátor nabízí různé možnosti připojení a možnost instalace topného tělesa. Součástí je také závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozestup připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 7,34 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 364 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
364 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-66
800 mm
500 mm
364 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()