Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 500 mm, 287 W, zlatý - W105-0800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-50
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
287 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Uran je stylový koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 500 mm a výkonu 287 W, který skvěle kombinuje funkčnost s elegancí. Vyroben z oceli, pokrytý zlatým, proti korozi odolným lakovaným povrchem, zaručuje trvanlivost a odolnost. Kompaktní design a možnost různorodého připojení (spodní nebo střední) umožňují jeho umístění do jakékoliv koupelny. Maximální pracovní teplota do 95°C a provozní tlak 0,4 MPa svědčí o vysoké kvalitě. V balení jsou všechny nezbytné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 7,34 kg
Kapacita: 3,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,4 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 287 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
287 W
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-500-00-50
800 mm
500 mm
287 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 800 mm - ()