Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, zlatý - W105-1800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
633 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Uran koupelnový radiátor je skvělým řešením pro každou koupelnu. Jeho impozantní rozměry 1800 x 500 mm a tepelný výkon 633 W zajišťují efektivní vytápění. Elegantní zlatá barva a provedení z oceli dodávají interiéru styl. Produkt je vybaven trvanlivým povrchem odolným proti korozi. Alternativní rozteče připojení (45 cm spodní nebo 5 cm střední) a možnost instalace topného tělesa činí radiátor velmi praktickým. V balení se nacházejí potřebné montážní prvky, včetně závěsů.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,57 kg
Kapacita: 7,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 633 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak povrch odolný vůči korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
633 W
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-50
1800 mm
500 mm
633 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()