Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 633 W, chrom - W105-1800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
633 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, který poskytuje topný výkon 633 W. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli a pokrytý trvanlivým chromovým povlakem je odolný proti korozi. S výškou 1800 mm a šířkou 500 mm se skvěle hodí do každého interiéru koupelny. Zařízení nabízí dva rozestupy pro připojení, dolní 45 cm a středové 5 cm, a možnost instalace dodatečné topné tyče. Maximální pracovní teplota je 95°C a pracovní tlak do 0,4 Mpa. Produkt obsahuje všechny nezbytné montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,57 kg
Objem: 7,6 l
Odezva na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 633 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak ošetřený proti korozi
Kompletní sada: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
633 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-01
1800 mm
500 mm
633 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()