Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
801 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Uran je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, který nabízí působivý tepelný výkon 801 W. Díky použití oceli a vysoce kvalitnímu lakovanému povrchu je odolný vůči korozi a trvanlivý. Klasický antracit RAL 7016 harmonizuje s každým uspořádáním koupelny. Radiátor je vhodný k práci při teplotě do 95°C a maximálním tlaku 0,4 Mpa. S možností montáže topného tělesa a flexibilními přípojkami je Mexen Uran ideálním řešením pro náročné uživatele.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozsah připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,57 kg
Kapotáž: 7,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 801 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysokokvalitní, trvalý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
801 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-66
1800 mm
500 mm
801 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()