Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 534 W, antracit - W105-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
534 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Koupelnový radiátor Mexen Uran je ideálním řešením pro váš domov. Díky rozměrům 1200 x 500 mm a topnému výkonu 534 W poskytuje optimální vytápění místnosti. Vyroben z odolné oceli, v antracitové barvě RAL 7016, dodává eleganci každé koupelně. Produkt nabízí různé možnosti připojení a možnost montáže topné tyče. Vysoká kvalita lakovaného povrchu zaručuje odolnost proti korozi. Obsahuje kompletní montážní sadu, která usnadňuje instalaci. Třída reakce na oheň A1 a maximální pracovní teplota 95°C zajišťují bezpečnost a vysokou účinnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 534 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
534 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
534 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()