Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 623 W, antracit - W105-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
623 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Uran je koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a tepelném výkonu 623 W, nabízející efektivní vytápění místnosti. Je dokončen v elegantní barvě antracit (RAL 7016), vyroben z odolné oceli a je odolný vůči korozi díky vysoce kvalitní lakované povrchové úpravě. Radiátor lze připojit několika způsoby, což nabízí flexibilitu montáže, včetně spodních nebo středních roztečí připojení a možnosti instalace topného tělesa. V balení jsou zahrnuty potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,36 kg
Objem: 5,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 623 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Součástí: závěsy, montážní sada, blindovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
623 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
623 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()