Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, antracit - W105-0800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Uran je moderní koupelnový radiátor s rozměry 800 x 600 mm a výkonem 425 W, který se dokonale hodí do každé koupelny. Vyroben z oceli, pokrytý odolným nátěrem odolným proti korozi, zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. Antracitová barva v odstínu RAL 7016 dodává eleganci. Díky možnostem dolního nebo středního připojení s roztečí 55 cm nebo 5 cm, a možnosti montáže topné tyče, je produkt velmi všestranný. Maximální provozní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,4 MPa. V sadě jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,60 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 425 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoká kvalita, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
425 W
Barva
Antracitová
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-66
800 mm
600 mm
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()