Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 800 x 600 mm, 425 W, bílý - W105-0800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Uran je výjimečný koupelnový radiátor o rozměrech 800 x 600 mm a výkonu 425 W, dokonale zapadající do moderních interiérů. Díky ocelové konstrukci a bílé barvě RAL 9016 je nejen estetický, ale také odolný. Vysoce kvalitní lakovaná vrstva zajišťuje odolnost proti korozi a možnost instalace topné tyče zvyšuje funkčnost. Výrobek je přizpůsoben pro práci při teplotě do 95 °C a pracovním tlaku 0,4 MPa. Pohodlnou montáž umožňují v sadě obsažené příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,60 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 MPa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 425 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodku na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
425 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-0800-600-00-20
800 mm
600 mm
425 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 800 mm - ()