Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, bílý - W105-1800-600-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Uran je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, poskytující výjimečný topný výkon 934 W. Díky použití oceli a bílému povrchu RAL 9016 je nejen estetický, ale i mimořádně odolný proti korozi. Vysoce kvalitní nátěr a možnost instalace topného tělesa činí toto řešení mimořádně funkční. Radiátor je odolný vůči ohni (třída A1) a může pracovat při teplotě do 95 °C a pod maximálním tlakem 0,4 Mpa. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,31 kg
Objem: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 934 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
934 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-20
1800 mm
600 mm
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()