Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, černý - W105-1800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Uran je stylový koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, poskytující vynikající tepelný výkon na úrovni 934 W. Černá barva RAL 9005 a robustní konstrukce z oceli mu dodávají elegantní vzhled a trvanlivost. Díky možnosti montáže topné tyče, všestranným přípojkám a vysoce kvalitnímu povlaku odolnému vůči korozi je výrobek vysoce funkční a snadno se instaluje. Maximální pracovní teplota je 95 °C a výrobek je dodáván s kompletní montážní sadou.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 18,31 kg
Objem: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 934 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní i dolní strany pravé nebo levé
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
934 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-70
1800 mm
600 mm
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()