Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 801 W, černý - W105-1800-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
801 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Uran je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, který nabízí výkon 801 W. Jeho moderní, černá barva (RAL 9005) se ideálně hodí do každého interiéru koupelny. Vyroben z oceli, což zaručuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Radiátor má možnost spodního (45 cm) nebo středního (5 cm) připojení s různými možnostmi připojení G ½″. Snadno zvládá maximální pracovní tlak 0,4 Mpa a pracovní teplotu do 95 °C. K sadě jsou přiloženy nezbytné montážní prvky, včetně závěsů a zátkových krytek.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Připojovací rozteč:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 15,57 kg
Objem: 7,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 801 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu i zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátkové krytky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
Tepelný výkon
801 W
Uživatelská příručka
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-500-00-70
1800 mm
500 mm
801 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()