Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, zlatý - W105-1200-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
422 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Uran je vynikající volbou pro ty, kteří ocení styl a funkčnost. S výškou 1200 mm a šířkou 500 mm se ideálně hodí do každého interiéru. Zlatá barva a ocelová konstrukce mu dodávají elegantní vzhled, zatímco tepelný výkon 422 W zajišťuje efektivní vytápění. Díky odolnosti proti korozi a možnosti instalace topného tělesa je nejen krásný, ale i praktický. Radiátor nabízí také flexibilitu montáže s různými možnostmi připojení a je dodáván s potřebným příslušenstvím.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 49 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (středová)
Barva: Zlatý
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,54 kg
Kapacita: 5,1 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 422 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středová
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: úchyty, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
49 mm
422 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-50
1200 mm
500 mm
422 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()