Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01 Mexen Uran koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 422 W, chrom - W105-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
422 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Uran, koupelnový radiátor, je vynikající volbou pro ty, kteří oceňují kombinaci stylu a funkčnosti. O rozměrech 1200 x 500 mm, nabízí tepelný výkon 422 W, poskytující komfortní teplo ve vaší koupelně. Vyrobeno z odolné oceli, pokryté vysoce kvalitním chromovaným povrchem, odolným vůči korozi, o hmotnosti 10,54 kg. Díky nastavitelným připojením a možnosti instalace topné tyče je radiátor velmi flexibilní při instalaci. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,4 Mpa. V balení najdete závěsné vybavení, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,54 kg
Kapacita: 5,1 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 422 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná vrstva odolná vůči korozi
V balení: závěsný set, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
39 mm
422 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
422 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()