Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66
search
Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66 Mexen Uran koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 934 W, antracit - W105-1800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Uran koupelnový radiátor je skvělou volbou pro ty, kdo si cení sofistikovaného designu a funkčnosti. Vyroben z odolné oceli o rozměrech 1800 x 600 mm, poskytuje pevnost a vynikající tepelný výkon na úrovni 934 W. Jeho antracitová barva RAL 7016 přidá eleganci každé koupelně. Radiátor nabízí různorodost připojení a možnost instalace topného tělesa, což z něj činí velmi všestranný produkt. V sadě jsou zahrnuta všechna potřebná montážní příslušenství, což usnadňuje instalaci. Díky odolnosti vůči korozi zaručuje dlouhodobé používání.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 39 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (středová)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Váha: 18,31 kg
Kapacita: 8,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,4 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 934 W
Připojení:
- 2xG ½″ středová
- 4xG ½″ z horní i dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
39 mm
934 W
Barva
Antracitová
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Uživatelská příručka
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W105-1800-600-00-66
1800 mm
600 mm
934 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1800 mm - ()