Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70
search
Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 10W, Neutrální - 4000K, 900 lm, černý - L230-010-40-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva Neutrální barva
Index:
L230-010-40-70
Výška:
95 mm
Šířka:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
4000K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 103 mm
Výška: 95 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 10 W
Celkový světelný tok: 900 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota barvy: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál krytu světla: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelný úhel ve svislém směru: 180°
Napětí: 220-240V
Faktor posuvu fáze: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 10 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Neutrální barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
103 mm
Výška
95 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Barva světla
Neutrální
Temperatura barwowa
4000K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2437439
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,69%
LED SMD LED SMD
Index:
L230-010-40-70
95 mm
103 mm