Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70
search
Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70 Mexen Luxpro reflektor LED, 20W, Neutrální - 4000K, 1800 lm, černý - L230-020-40-70
Index:
L230-020-40-70
Výška:
105 mm
Šířka:
111 mm
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 111 mm
Výška: 105 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 20 W
Celkový světelný tok: 1800 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota chromatičnosti: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Horizontální pohyb svítidla: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 20 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikace: CE, RoHS
Šířka
111 mm
Výška
105 mm
Moc
Strumień świetlny
1800 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2437460
Návod k obsluze
20,2%
Index:
L230-020-40-70
105 mm
111 mm