Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 30W, Neutrální - 4000K, 2700 lm, černý - L230-030-40-70
Index:
L230-030-40-70
Výška:
135 mm
Šířka:
142 mm
Moc:
30 W
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 142 mm
Výška: 135 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 30 W
Celkový světelný tok: 2700 lm
Barva světla: Neutrální
Teplota chromatičnosti: 4000K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál klosny: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Vnější
Úhel svícení: 120°
Otočná objímka: 180°
Napětí: 220-240V
Účinník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 30 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany proti úrazu elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Šířka
142 mm
Výška
135 mm
Moc
30 W
Strumień świetlny
2700 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438080
Návod k obsluze
20,44%
Index:
L230-030-40-70
135 mm
142 mm
30 W