Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 10W, Studená - 6500K, 900 lm, černý - L230-010-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-010-65-70
Výška:
95 mm
Šířka:
103 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 103 mm
Výška: 95 mm
Druh diod: LED SMD
Výkon: 10 W
Celkový světelný tok: 900 lm
Barva světla: Studená
Barevná teplota: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Pohybový senzor: Ne
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Vertikální pohyblivost: 180º
Napětí: 220-240V
Účinník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 10 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Odolnost
Pohyblivý kryt
Praktické řešení
Pevné pouzdro
3 roky záruky
Série
Šířka
103 mm
Výška
95 mm
Barva
Černá
Tvar
Obdélníkový
Montáž
Nástěnný
Aplikace
Moc
Strumień świetlny
900 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
Možnost stmívání
Ne
Snímač pohybu
Ne
Kąt świecenia
120º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2438196
Napięcie
220-240V
Stupeň ochrany
IP66
EPREL
Informační karta EPREL
Návod k obsluze
20,69%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-010-65-70
95 mm
103 mm