Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 200W, Studený - 6500K, 18000 lm, černý - L230-200-65-70
Index:
L230-200-65-70
Výška:
320 mm
Šířka:
348 mm
Moc:
200 W
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 348 mm
Výška: 320 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 200 W
Celkový světelný tok: 18000 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Senzor pohybu: Ne
Barva: Černá
Materiál krytu: Hliník
Materiál krytí: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelný držák svisle: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 200 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Šířka
348 mm
Výška
320 mm
Moc
200 W
Strumień świetlny
18000 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2438422
Návod k obsluze
20,03%
Index:
L230-200-65-70
320 mm
348 mm
200 W