Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor, 50W, Studený - 6500K, 4500 lm, černý - L230-050-65-70
LED SMD LED SMD
Odolnost vůči vnějším podmínkám Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva Studená barva
Index:
L230-050-65-70
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
Moc:
Temperatura barwowa:
6500K
Snímač pohybu - Ne - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 4500 lm
Barva světla: Studená
Teplota chromatičnosti: 6500K
Barva: Černá
Materiál těla: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Povrchová
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120°
Nastavitelný úhel ve svislé rovině: 180°
Napětí: 220-240V
Účiník: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Provozní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň krytí: IP66
Odolnost vůči vnějším podmínkám
Studená barva
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Strumień świetlny
4500 lm
Barva světla
Studená
Temperatura barwowa
6500K
F
Energy Class: F, Eprel: 2438401
Návod k obsluze
20,1%
LED SMD LED SMD
Studená barva Studená barva
Index:
L230-050-65-70
137 mm
180 mm