Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70
search
Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70 Mexen Luxpro LED reflektor se snímačem pohybu, 50W, studená - 6500K, 4500 lm, černá - L235-050-65-70
Index:
L235-050-65-70
Výška:
137 mm
Šířka:
180 mm
6500K
Snímač pohybu - Ano - ()
Technické údaje:
Šířka: 180 mm
Výška: 137 mm
Typ diody: LED SMD
Výkon: 50 W
Celkový světelný tok: 4500 lm
Barva světla: Studená
Teplota barvy: 6500K
Index podání barev CRI: Ra ≥ 80
Možnost stmívání: Ne
Snímač pohybu: Ano
Barva: Černá
Materiál pouzdra: Hliník
Materiál krytu: Tvrzené sklo
Délka kabelu: 15 cm
Průřez kabelu: 3x1 mm
Montáž: Nástěnná
Použití: Vnitřní, Venkovní
Úhel svícení: 120º
Vertikální pohyblivé uchycení: 180º
Napětí: 220-240V
Fázový posun: 0,90
Energetická třída: F
Spotřeba energie: 50 kWh/1000 h
Životnost: 25000 h
Pracovní teplota: -20°C až +40°C
Třída ochrany před úrazem elektrickým proudem: I
Stupeň ochrany: IP66
Certifikáty: CE, RoHS
Typ snímače: PIR
Dosah snímače: 2-10 m (závisí na okolní teplotě a výšce instalace)
Doba činnosti snímače: 8s-10min
Regulace citlivosti: Ano
Světelná citlivost (prahová hodnota): 10-2000 lx
Regulace: 180º vertikálně, 330º horizontálně
Úhel detekce pohybu: 120º
Rychlost detekce pohybu:  0,6-1,5 m/s
Stupeň ochrany snímače: IP44
Studená barva
Senzor pohybu
Senzor soumraku
Šířka
180 mm
Výška
137 mm
Strumień świetlny
4500 lm
Snímač pohybu
Ano
F
Energy Class: F, Eprel: 2439475
Návod k obsluze
20,06%
Index:
L235-050-65-70
137 mm
180 mm